w

Polski streamer Twitch przypadkowo pokazał historię wyszukiwania. Bruce ogląda naprawdę dziwne rzeczy

Pokazanie historii wyszukiwania przez streamerów czy streamerki nie jest niczym niesamowitym. No, chyba że ma się tam naprawdę dziwne wyniki.


Streamerki zaliczają wpadki z pokazywaniem za dużo, natomiast streamerom czasami zdarza się pokazać swoją historię wyszukiwania. Nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby po prostu pojawiały się tam filmy dla osób dorosłych.

Natomiast w przypadku Bruce’a, jednego z polskich, dość popularnych streamerów (TOP 10 LoLa), nie tylko są to filmy dla dorosłych, ale wyniki pokazują, że udział w nich biorą zwierzęta.

Naprawdę dziwne rzeczy

Reklama

RandomBruce to jeden ze streamerów LoLa, który na ten moment zajmuje w styczniu 10. pozycję, jeżeli chodzi o wszystkich polskich streamerów LoLa.

Sam Bruce jest dość specyficzną osobą, która w przeszłości miała kilka dziwnych sytuacji. Taka jedna z najzabawniejszych to pokazanie hasła – KLIK. Było też zaproszenie dziewczyny z Tindera – KLIK.

Tym razem Bruce pokazał swoją historię wyszukiwania, a tam znalazły się dość dziwne treści. W ogóle przepiękne, że streamer dotarł w sumie do 8. strony na tym specyficznym serwisie.

Video

Co tam dokładnie jest i dlaczego Bruce tłumaczył się od razu z dziwnych filmików? Cóż, „dobrze, że to się nie wyświetliło”:

Naturalnie widzieli to także inni streamerzy Twitch:

Video

Trudno powiedzieć, jaki był tego kontekst, bo VOD jest usunięty, klipy również.

@Aktualizacja

Streamer postanowił wytłumaczyć, skąd taka historia wyszukiwania. Okazuje się, że nie była to pomyłka – KLIK

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka