w

Jeśli odgrzewacie pizzę w mikrofali, to robicie to źle. Jest na to jeden dobry sposób

Jeśli od zawsze, chcąc odgrzać sobie zimną pizzę, po prostu wkładacie ją do mikrofalówki, to przestańcie. Jest o wiele lepszy sposób.


Często jest tak, że zostaje dużo resztek czy to z jakiejś imprezy, czy po prostu posiadówki, na którą zamówiło się pizzę. Zwykle zamawia się jej za dużo, a potem nikt nie może dojeść i się marnuje.

Wiele osób zwyczajnie później je zimną lub stara się odgrzać. Ale wiadomo – to już nigdy nie jest to samo, co świeżo upieczona pizza z pizzerii, więc zazwyczaj trzeba się obejść smakiem. Jest jednak dobry sposób na to, by taką zimną pizzę odgrzać.

Jak dobrze odgrzać pizzę?

Zwykle w ruch wchodzi po prostu mikrofala lub ponowne włożenie do piekarnika. Nigdy jednak ta pizza nie smakuje już tak dobrze, jak za pierwszym razem, jednak okazuje się, że są na to sposoby, aby odgrzewana pizza smakowała tak, jak ledwo zrobiona.

Wystarczy w sumie wyjąć patelnię i pokrywkę, a potem użyć trochę wody. I tyle.

Video

TikTok: https://www.tiktok.com/@b_u_d_d_h_a__/video/7234164026266176795

Na patelnię kładziemy kawałek, zalewamy lekko wodą i przykrywamy. Po chwili możemy wyjąć pizzę i cieszyć się świeżym daniem. Jest jeszcze metoda z patelnią i papierem do pieczenia, ale wtedy trzeba też być uważnym, żeby na pewno nic się nie przypaliło.

DołączObserwuj
Więcej z Różne