w

Nowy Sącz nagranie. Okradli chłopaka i wszystko nagrali, dziewczyna świetnie się bawiła

Reklama

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak jeden chłopak okrada drugiego. Całość nagrywa prawdopodobnie dziewczyna.


Kolejni geniusze, którzy zdecydowali się nie tylko okraść drugą osobę, ale także wszystko nagrać. Kontekst tej sytuacji nie jest znany, nie wiadomo, czy te osoby widoczne na nagraniu się znają. Dla dziewczyny, która prawdopodobnie to wszystko nagrała, było to przezabawne.

Internet już zaczął działać. Nagranie pojawiło się na profilu zawodnika MMA. Robert Ruchała potrafi dotrzeć do ludzi, więc całość szybko się rozprzestrzeniła.

Okradli chłopaka i to nagrali

Reklama

Trudno powiedzieć, jak trzeba być sprytnym, by nagrywać coś takiego i zapewne wrzucać do sieci czy udostępniać znajomym, ale tak się właśnie stało. Nie wiadomo także, czy to nie jakaś ustawka, bo aż trudno w to uwierzyć.

Video

Oczywiście nie wiadomo, co tam się dokładnie działo, tzn. jakie były relacje między ludźmi na nagraniu, ale to zapewne niedługo oceni policja. Nie ma tu dużych kwot, przynajmniej na filmie, ale zapewne służby będą chciały to wyjaśnić, skoro film stał się viralem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne