w

Po 7 latach wraca ten model Yeezy Boost 350. Znamy cenę dropu i jest zaskoczenie

Yeezy wracają do sprzedaży. Wszystko to dlatego, że Adidas nie chce po prostu niszczyć zalegających par butów, woli je normalnie sprzedaż, a zyski przekazać na szczytny cel.


Niedługo Adidas rozpocznie dropy butów Yeezy. Insiderzy mają już pewne informacje o tym, w jakiej kolejności buty mają powracać. Wiadomo nieoficjalnie, że wszystko rozpocznie się od 350 w czarnej kolorystyce.

Mowa tutaj przede wszystkim o „Pirate Black”. Model ten ostatnim razem był dostępny jeszcze w 2016 roku. Przypomnijmy, że przed zerwaniem współpracy ten konkretny model kosztował 230 dolarów.

Yeezy 2023, kiedy i za ile będą dostępne?

Drop nie został jeszcze ogłoszony, natomiast wiadomo, że Yeezy mają kosztować o 30 dolarów mniej, niż te kilka lat temu. Zapłacić trzeba będzie 200 dolarów, czyli po dzisiejszym kursie jest to 834 zł. Wiadomo, że cena potem wzrośnie, ale też nie wiadomo, jak będzie ogólnie z dostępnością.

Po tych 350 mają się pojawić inne 350, następnie Adidas ponoć przejdzie do 370. Adidas sam potwierdził, że wrócą także:

  • Yeezy 350 V2 „Zebra”,
  • Yeezy 500 „Utility Black”,
  • Yeezy Slide,
  • Foam RNNR.

Nie wiadomo niestety, kiedy, ale prawdopodobnie jeszcze w 2023 roku. Ceny pozostałych modeli pozostają nieznane, bo Adidas niekoniecznie chce się dzielić takimi informacjami na obecnym etapie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne