w

Popularne buty Nike Air za 236 złotych zamiast 629zł

Trudno powiedzieć, kto kupuje buty bezpośrednio na oficjalnej stronie Nike po tych domyślnych cenach, ale zapewne i takie osoby się znajdą.


Na oficjalnej stronie poza promocjami, to te normalne ceny są naprawdę wysokie. Tak jest w tym przypadku. Z jakiegoś powodu jedne z popularnych butów mają tam cenę w wysokości 629 złotych. Tymczasem istnieją w sieci promocje, które obniżają tę cenę o dobrą połowę.

I tak, zamiast 629zł można zapłacić 236 złotych i to w pewnym źródle. Dlatego warto niekiedy faktycznie poszukać ofert zanim się coś kupi bezpośrednio od Nike.

Znacznie przecenione buty Nike

Nike Air Huarache mają różne opinie, ale zdecydowanie są to jedne z popularniejszych butów Nike. Na oficjalnej stronie kosztują 629 złotych.

Sporo. Szczególnie, że Zalando ma ofertę za 236 złotych.

Za czarne trzeba zapłacić trochę więcej, bo 265 złotych. Ale nadal ta cena nawet nie stała obok ponad 600. Ogólnie jeżeli ktoś chce kupić Huarache, to lepiej szukać na stronach trzecich. Buty te trafiły obecnie w wir przecen.

Zawsze tak to wygląda przed wiosną, potem ceny będą wyższe, więc warto się tutaj zastanowić nad ewentualnym zakupem. Potem będzie drożej. Aż do kolejnych przecen.

DołączObserwuj
Więcej z Różne