Rossmann sprzedaje ten „hit”, ale da się go dostać taniej

Różne

Reklama

Jeśli macie problem z trwałością Waszych perfum, to takie coś z pewnością Wam się przyda.


Flakonik jest na tyle mały, że zmieści się nawet do najmniejszej torebki. Chodzi bowiem o specjalny atomizer do perfum. Nie trzeba już kupować miniaturowych wersji swoich ulubionych zapachów ani tym bardziej nosić normalne wersje ze sobą.

Tego typu rzeczy kupicie już praktycznie wszędzie, ale najłatwiej dostępny jest aktualnie chyba w Rossmannie. Minusem jest tylko cena.

„Gadżet”, który wejdzie do każdej torebki

Reklama

Wiele osób ma to do siebie, że trudno im znaleźć perfumy, które rzeczywiście będą się trzymać cały dzień. Taki mini flakonik z ulubionymi perfumami zdecydowanie przydaje się na jakieś wypady, gdzie chcemy ładnie pachnieć przez dłuższy czas.

Reklama

Video

TT: https://www.tiktok.com/@wysprzatana/video/7369301865265253665

Ten konkretny atomizer z Rossmanna niestety swoje kosztuje, bo trzeba za niego zapłacić aż 24 złote. Do tego wiele dziewczyn w komentarzach pisze, że perfumy się z niego często wylewają i przeciekają. Dlatego pełno osób pisze, że najlepiej takie coś kupić na Aliexpress czy jakimś innym Temu.

Trzeba będzie poczekać przynajmniej te 2 tygodnie na przesyłkę, do tego nie każdy lubi zamawiać z chińskich stron, ale przynajmniej zapłacicie te 2 dychy mniej. Na takim Temu czy Alie te flakoniki chodzą po kilka złotych.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej