w

Sprytny sposób na kolejkę w sklepie. TikToker udowadnia, że wystarczy powiedzieć coś, co nie ma sensu

Omijanie kolejki w niektórych przypadkach jest jak najbardziej uzasadnione, w innych już niekoniecznie, ale są na to różne sposoby.


Nikt nie lubi stać w sklepowych kolejkach, natomiast większość i tak chodzi do sklepów robić zakupy, więc prędzej czy później zdarzy się, że trzeba będzie swoje odczekać. Czasami są przypadki, gdy ktoś poprosi o przepuszczenie, podpierając to sensownym argumentem.

W większości przypadków jest to coś w stylu „mam tylko jedną rzecz”, wówczas nie ma większego problemu, by ktoś szybko zrobił zakupy. Jeden z polskich tiktokerów postanowił pójść o krok dalej.

To, co powiecie, nie ma znaczenia?

TikToker sprawdził teorię o tym, że to, co powiemy ludziom, tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia. Co byście odpowiedzieli na tekst:

Mogę stanąć przed wami bo śnieg pada?

Raczej wyraz twarzy zmieniłby się w takie „WTF” i tyle. A tutaj okazuje się, że ludzie normalnie przepuszczają, zapewne myśląc, że coś źle usłyszeli:

Video

TT: https://www.tiktok.com/@ignaczakmaciek/video/7217865382474960154

Zapewne chodzi też o to, że sam nagrywający praktycznie niczego nie ma – jego płacenie zajmie więc stosunkowo mało czasu. Z drugiej strony argument, że pada śnieg czy to, że „jest się człowiekiem” nijak ma się do tego, ze każdy stoi w kolejce.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne