w

Xbox Game Pass Ultimate za 7 zł na miesiąc. To aż 90% obniżki

Aktualnie możecie zakupić Xbox Game Pass Ultimate za praktycznie same grosze.


Jeśli akurat nie macie wykupionego Xbox Game Pass Ultimate, to teraz możecie to zrobić za niecałe 7 zł na Kinguinie. Na stronie pokazują się oferty, które zaczynają się od 7,78 zł, jednak po wpisaniu kodu można tę cenę obniżyć do 6,96 zł.

To obniżka aż o 89%, więc naprawdę nie warto się zastanawiać, tylko po prostu kupić. Warto jednak zaznaczyć, że jest to oferta skierowana do osób, które aktualnie tego Game Passa nie posiadają. 

Xbox Game Pass Ultimate za 7 zł

O promocji poinformowali ludzie w szczególności na Pepperze. To dlatego zrobiło się o tym tak głośno. Aby skorzystać z promocji, należy wejść na Kinguina, wybrać odpowiednią ofertę i wpisać kod przy finalizacji płatności:

16GHOSTXBOX

Wtedy cena powinna zejść z 7,78 zł do 6,69 zł.

https://www.pepper.pl/promocje/xbox-game-pass-ultimate-1-month-us-xbox-one-series-xs-windows-10-cd-key-non-stackable-741547

Oczywiście promocja dotyczy jedynie jednego miesiąca. Jeśli jednak nie posiadacie aktualnie Game Passa, to jest to bardzo dobra okazja. Być może za miesiąc pojawią się jeszcze lepsze opcje na dłuższy abonament.

Ważne jest to, aby potrafić korzystać z VPN, zakup w Polsce jest bowiem niedostępny. Na Pepperze niektórzy piszą, że jeśli macie problem z aktywacją, to najlepiej zmienić VPN-a na Urban VPN-a.

DołączObserwuj
Więcej z Różne