Dlaczego wszyscy traktują to jako profil Malika Montany i jego własne odklejki?

Muzyka

Reklama

Jeden z profili na Twitterze, podpisany jako „MalikMo87940249”, został potraktowany bardzo serio. Czy to faktycznie profil rapera? Odpowiedź nie jest taka oczywista.


Kilku popularnych polskich youtuberów zaczęło wręcz dyskutować z profilem, który przedstawia się jako Malik. Nic dziwnego, wpisy tam niekiedy są naprawdę dziwne.

Całe konto prowadzone jest w dokładnie tym stylu. Pojawiają się tam naprawdę dziwne wpisy, ale też najwyraźniej o to w tym wszystkim chodzi.

Reklama

Najnowsza odpowiedź o zhakowanym koncie jest niczym wisienka na torcie. Dlaczego jednak wszyscy traktują ten profil jako należący do Malika?

Fejk czy nie fejk

Reklama

Jedynym powiązaniem konta z Malikiem jest to, że profil został udostępniony bezpośrednio na Instagramie rapera już jakiś czas temu.

Czy jest to dostateczne potwierdzenie autentyczności konta? Każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Cała branża traktuje to jako konto Malika, choć nigdzie takie słowa nie padły. Faktycznie jednak udostępnienie takiego wpisu może wprost sugerować, że to Malik jest odpowiedzialny za tworzone tam treści. No, chyba że zgodnie z jego najnowszym tweetem, ktoś się włamał na to konto – chyba nikt temu nie daje wiary.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej