w

Do sieci wyciekło nagranie młodego chłopaka z Gorlic i kobiety. To takie Krosno 2.0 tylko gorzej

Ta sprawa ma mocny vibe Krosna. Tym razem chodzi o konkretnego, młodego chłopaka, który na filmie przedstawiony jest z pewną kobietą.


Trudno powiedzieć, czy i tym razem chodzi o „fejka”, czy może tym razem coś w tym jest. Fakt faktem, że od dwóch dni w sieci pojawia się mnóstwo informacji o Gorlicach i nagraniu, które lata obecnie po Internecie.

Co tam się znajduje? To młody chłopak, który według wszystkich nagrań opowiadających o tym jest z kobietą, która dopuszcza się czynności sek*ualnej. Nagranie nie jest trudne do znalezienia, ale po raz kolejny wiek chłopaka może sprawiać, że rozpowszechnianie tego będzie groziło konsekwencjami.

Gorlice i nagranie niczym Krosno 2.0

Prawdopodobnie za jakiś czas sprawa się wyjaśni, teraz jest to po prostu Krosno 2.0 z tą różnicą, że na nagraniu jest młody chłopak i kobieta. Oczywiście najwięcej dyskutuje się o tym na TikToku, na którym wiele informacji jest po prostu nieprawdziwych.

Niektórzy dalej nie wiedzą, że Krosno było ustawione, ale nie wszyscy muszą być z takimi rzeczami na bieżąco. Samego filmu nie udostępnimy, natomiast możemy o nim opowiedzieć. Pierwsze ujęcie jest na chłopaka:

Drugie na kobietę. Całość trwa kilkanaście sekund.

Zapewne znowu pojawi się to w jakimś commentary i za tydzień wszyscy o tym zapomną. Chyba że nie jest to fake – wtedy rzeczywiście sprawa może być grubsza.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka