w

Drama QueenOfTheBlack. Polska youtuberka i n*gie zdjęcia, wezwanie policji, płacz, zerwanie

To już pewien klasyk, cykl życia QueenOfTheBlack ponownie zatoczył koło. Ponownie pojawiła się u niej policja, ponownie zerwała z chłopakiem, znowu wrzucała dziwne treści.


QueenOfTheBlack nadal zdobywa bardzo dużą popularność, głównie za sprawą TT. Jej filmiki docierają do setek tysięcy ludzi:

Nie jest to więc jakaś losowa, polska influencerka, której kompletnie nikt nie śledzi i na TT ma 10 wyświetleń na krzyż. Tutaj faktycznie mowa o dużych zasięgach i cyklu, który powtarza się co kilka miesięcy.

I tak też było tym razem. Wszystko zaczęło się od zdjęć i filmów na profilu QueenOfTheBlack bezpośrednio na Instagramie. Były to losowe zdjęcia ze stron p… Ludzie byli dość mocno zdziwieni, bo nawet jak na profil QOTB było to coś nietypowego.

Jakby ktoś się zastanawiał w ogóle, kim jest chłopak Julii:

Video

Potem było tylko gorzej

I tak, youtuberka tłumaczyła swoim obserwującym, że to nie ona wstawiała te zdjęcia, a jej chłopak, który ponoć chciał, by Instagram zbanował jej konto.

Gdzieś też przewinęło się dziwne zdjęcie, które każdy musi sobie sam zintepretować:

Video

Po klasycznych dla QOTB wyjaśnieniach pojawiły się nagrania z jej płaczem, czy wezwaniem policji.

Video

Potem przeprosiny i następnie zamknięcie się cyklu, czyli nagrywanie na TT filmów odnośnie ewentualnego, ponownego, 21879123 zejścia się ze swoim byłym, obecnym, przyszłym chłopakiem.

Video

Teraz więc pewnie znowu się zejdą, rozstaną, wywołają kolejną dramę, wrzucą kilka filmów i tak to się będzie dalej kręcić. Jest to niesamowicie dziwny sposób na życie, ale jak widać od lat działa i od lat ludzie śledzą wszystkie te dramy wokół polskiej youtuberki.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka