w

Fame MMA ma specjalny zespół do pisania komentarzy

Boxdel w najnowszym filmie sam w sumie wskazał, że Fame MMA ma zespół, który w momencie kryzysu jest w stanie pisać komentarze.


Operacja „Czarny Orzeł” (xD) to miałaby być „elitarna grupa” osób, które byłyby w jakiś sposób zaangażowane w działalność youtuberów. Ale Boxdel jednocześnie potwierdził, że faktycznie jest zespół Fame MMA, który w razie kryzysu jest w stanie pomóc.

„Kilkanaście kont, które mogą po prostu prostować insynuacje wobec Fame”

Widzowie dowiedzieli się też, że dwóch użytkowników X dostaje od Boxdela wcześniej informacje. Za kulisami już dawno wiadomo o kogo chodzi.

Czarny, czy biały orzeł

Boxdel przyznaje, że Fame MMA ma taki zespół. Czyli pisanie tych pozytywnych komentarzy i otrzymywanie wcześniejszych informacji, leaków jest faktem. Boxdel rzeczywiście odzywał się do tych popularnych kont, jak widać niektórzy się zgodzili. Boxdel sam jednak zaznacza, że nikt nie pisze dla niego pozytywnych komentarzy.

Video

Finalnie wiadomo, że Fame rzeczywiście spotykało się chociażby z Wykopem w sprawie moderowania tagu w kontekście restreamów. Federacja robi jak widać więcej, niż mogłoby się wydawać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka