w

Friz ujawnia, co będzie dalej z youtuberami, których wybił. Dlaczego teraz jest najlepszy moment?

Friz zgodnie z tym, co mówił już wiele miesięcy temu szykuje sobie dosłownie „armię” nowych youtuberów.


Genzie było bardzo dużym sukcesem, o czym wiedzą chyba wszyscy zainteresowani jakkolwiek tematem Youtube. Okazuje się, że Friz ma tych youtuberów bardzo konkretne plany. Fakt faktem, to koniec daily i wspólnego nagrywania w każdy jeden dzień, ale widzowie nie powinni narzekać.

Co więcej, obecnie jest najlepszy moment do nagrywania filmów. Jak sam Friz pisze, ma w tym momencie rekordowe CPMy, a więc właśnie teraz najbardziej opłaca się nagrywać – youtuberzy zarabiają najwięcej.

Co dalej z youtuberami?

Genzie tak naprawdę pokazuje, co będzie się działo z youtuberami w przyszłości. Najpierw wspólny kanał, wybicie siebie i swoich mediów społecznościowych, następnie rozejście i… Nagrywanie każdy dla siebie.

To już się dzieje i idzie to bardzo dobrze, zgodnie z planem. Youtuberzy po kilku dniach od tworzenia kanałów mają ponad 100 tysięcy subskrypcji i jeszcze więcej wyświetleń.

Tak to właśnie miało wyglądać. Jak mówi sam Friz, youtuberzy będą tworzyć teraz dla siebie. Można się domyślać, że nadal będą oni musieli oddawać procent od zarobków.

Czyli tak to będzie wyglądało nie tylko w Genzie, ale także przy kolejnych projektach, które są na horyzoncie. Można się spodziewać następnych ekip i czegoś w rodzaju team x. Pytanie tylko, czy Frizowi uda się utrzymać tak dobre wyświetlenia.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka