w

Największy „zadymiarz” w Fame MMA mówi o tym, że to może być jego ostatnia walka

Wygląda na to, że Fame MMA może stracić jednego z absolutnie czołowych zawodników w kwestii dymów.


Ostatnia konferencja Fame’u pokazała, że świat freak fightów może jeszcze mocno zaskoczyć. Tymczasem na jednym z wywiadów pojawiła się kwestia ewentualnego zakończenia kariery jednej z czołowych osób, które zawsze zapewniały Fame MMA duże wyświetlenia.

Wszystko przez to, że zawodnik chciałby być traktowany tak, jak on traktuje federację, a na razie wygląda na to, że tak nie jest. Na pewno byłaby to ogromna strata dla Fame’u.

Amadeusz może odejść z Fame’u?

Reklama

Amadeusz, odpowiadając na jedno z pytań, podczas wywiadów wspomniał, że:

Ja nie wiem, czy to nie będzie moja ostatnia walka w karierze tak naprawdę. Ja nie mam obowiązku wchodzić do oktagonu, ja nie wiem, czy to nie będzie moja ostatnia walka, bo ja Fame traktuję jak rodzinę. Chciałbym też być tak traktowany, ja naprawdę jestem człowiekiem honoru (…).

Koniec kariery Amadeusza byłby dużym ciosem, choć nie można powiedzieć, że ludzie się tego nie spodziewają. Cały projekt w Tajlandii pokazał, że Ferrari może zarabiać także w inny sposób, który nie wymaga od niego wchodzenia do klatki, przygotowywania się, robienia dymów na konferencjach etc.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka