w

Nikola była Magical robi to, co przewidziało wiele osób. To tylko kwestia czasu

Wiele osób mówiło, że kariera Nikoli pójdzie w bardzo określonym kierunku i tak też się dzieje.


Nikola oprócz tego, że promuje HellsHouseTV, czyli projekt Amadeusza, który zdobywa ogromne ilości widzów na Twitchu (peak 59 osób na graniu w CS:GO), to przygotowuje się również do… walki. Wiele osób przewidywało, że będzie to jedna z pierwszych rzeczy, jaką zrobi Nikola i to się dzieje.

Nie ma jeszcze mowy o federacji i konkretnych datach, ale Nikola już rozpoczyna treningi. Wydaje się więc, że jej pojawienie się czy to w Fame MMA, czy Prime MMA lub teraz Clout MMA jest tylko kwestią czasu.

Nikola i walka – treningi MMA

Nie ma jeszcze żadnych konkretów, ale nie bez przyczyny Nikola rozpoczęła treningi w MMA. Niby można się łudzić, że chodzi tutaj o kwestie zdrowotne, ale raczej nie w tym rzecz.

Video

Pierwszy trening to jeszcze nie walka na Fame MMA, ale zapewne youtuberzy próbują zaznajomić Nikolę z tym światem i ewentualnie przygotować ją do wejścia w ten świat.

Zapewne któraś z federacji złożyła już Nikoli propozycję. Warto wspomnieć, że Adrian Cios walczy w Prime MMA, więc pewnie chodzi o tę organizację. Z drugiej strony Fame jest w stanie zapłacić więcej, a Clout potrzebuje głośnych nazwisk.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka