w

Pokimane odpowiada osobom, które domagają się jej bana na Twitch za pokazanie…

Bany na Twitch za pokazywanie nieodpowiednich treści to zupełna normalność. Dlatego wiele osób zdziwiło się, że kompletnie ominęło to Pokimane.


Pokimane niezmiennie nadal jest najpopularniejszą streamerką na Twitch. Dlatego wszystkie jej poczynania są bacznie śledzone. Dotyczy to zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Na jednej z ostatnich transmisji Pokimane otworzyła link z grafiką przedstawiającą treści przeznaczone dla osób powyżej 18 lat.

Jak sama wspominała, korzysta z listy linków, która jest moderowana. Ktoś musiał do niej wejść i ją specjalnie podmienić.

Pokimane zostanie zbanowana?

Część osób, również streamerów, domagała się zbanowania Pokimane w ramach sprawiedliwości. W końcu streamerka zrobiła coś, z czego inni rozliczani są bardzo skrupulatnie.

Poki podczas gry w Valoranta postanowiła wypowiedzieć się trochę szerzej w tej sprawie. Stwierdziła, że zawieszenie jak najbardziej się jej należy i zrozumie, jeżeli zostanie zbanowana na kilkadziesiąt godzin.

Wskazuje też, że takie sytuacje po prostu się zdarzają i mimo wszelkich zabezpieczeń, jak widać niekiedy nie da się przewidzieć wszystkiego. Ktoś jednak musiał zaingerować we wspominaną listę z linkami i zmienić je specjalnie. Według Pokimane, to właśnie to uchroniło ją od bana.

Bardzo możliwe, że streamerka zostanie zbanowana w najbliższych dniach. Ostatnio Twitch w takich sytuacjach działa ze sporym opóźnieniem.