Popularny polski raper spowodował kolizję i uciekł, zostawiając samochód

Muzyka

Reklama

Jeden z polskich raperów z jakiegoś powodu zbiegł z miejsca zdarzenia. Według relacji, miał spowodować kolizję z autobusem.


W takich przypadkach ucieczka jest traktowana, jak jazda pod wpływem. Efekt tego taki, że samochód może tracić na licytację. A byłoby szkoda, bo jednak jest tam trochę kasy. Model samochodu to Tesla, wygląda na trójkę przed liftem.

Najdziwniejsze, że raper zbiegł. O ile rzeczywiście informacje o jego personaliach są prawdziwe, ale wszystko na to wskazuje. Uszkodzony samochód może być zlicytowany, o ile w ogóle nadaje się do naprawy.

VHS wypadek Tesla

Reklama

Raperem, który miał zderzyć się z autobusem jest VHS. Możecie go kojarzyć chociażby z „Pakuje walizę”. Zdjęcia zrobione przez profil Miejski Reporter:

Reklama

Czy taka Tesla nadaje się do naprawy? No cóż, jest to dyskusyjna sprawa. Może być tutaj całka i to bez większego problemu.

VHS miał uciec na pieszo, ale dlaczego i po co? Nie wiadomo. W końcu Tesla ma kamery, z których obraz można odzyskać. Dodatkowo autobus ma też swoje kamery, które zapewne pokazały wizerunek rapera.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej