w

Potencjalna przeciwniczka Gohy Magical na Clout MMA 3 to jeszcze większy absurd

W sieci pojawiły się informacje o tym, kto będzie kolejną przeciwniczką mamy Daniela Magicala, czyli Pani Gosi.


Sytuacja Magicali nieco się ostatnio skomplikowała. TT zbanowało dwa konta, na których tak samo Daniel, jak i Pani Małgorzata publikowali swoje treści. Łącznie mówimy tutaj o blisko 900 tysiącach obserwujących.

W międzyczasie Boxdel wspomniał, że Clout MMA sprzedało się bardzo dobrze. Można podejrzewać, że właśnie przez wzgląd na walkę Nikita vs Pani Gosia. Nic dziwnego, że pojawiają się informacje o kolejnym starciu.

Nieoficjalna przeciwniczka

Informacja ta nie jest potwierdzona i nie należy jej w ten sposób postrzegać. Rzeczywiście jednak podają je dalej konta obdarzone jakimś tam zaufaniem ludzi. I tak czytamy, że przeciwniczką Pani Gosi może być Joanna Murańska.

Źródłem tej informacji jest kanał “Tylko MMA PL”, który w sumie zajmuje się wykonywaniem shotów. Skąd miałby posiadać taką wiedzę? Trudno powiedzieć. Nie wiadomo, dlaczego to się tak mocno przebiło, że wylądowało na X.

Informacja ta nie jest więc wiarygodna, ale rzeczywiście od kilkudziesięciu godzin jest bardzo często powtarzana i komentowana przez inne podmioty.

Nie wiadomo, czy do takiej walki dojdzie i czy w ogóle ktokolwiek o niej myślał. Równie dobrze może to być wyobraźnia kanału shoterskiego.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka