w

Przez tego klipa Natsu musiała zacząć zakładać stanik na streamy Marcina Dubiela

Streamy Dubiela są coraz popularniejsze, ogląda je coraz więcej osób i co ciekawe, mają swoje nietypowe konsekwencje.


Mało któremu youtuberowi udałoby się wejść na Twitcha z takim przytupem. Na streamach Dubiela (IRL) pojawia się po kilkanaście tysięcy osób, a jego popularność tylko rośnie.

Content Marcina to głównie transmisje IRL, które mają swój klimat. Dla wielu osób są niesamowicie ciekawe, bo pozwalają zobaczyć, jak wygląda świat i życie influ od kuchni. Oczywiście, jak to bywa na Twitchu, najpopularniejszymi klipami na kanale są te z udziałem kobiet:

Natsu na szczęście ma duży dystans do tego, jak ludzie na to patrzą. Zdaje się po prostu rozumieć, jak to działa. Ogólnie warto wspomnieć, że Natsu również została miło przyjęta. Jest to osoba, która ewidentnie trzyma Marcina na ziemi. Ich relacja często budzi skrajne emocje, bo łatwo jest tutaj narzucić jakąś narrację, natomiast oboje powtarzają, że się kochają, co często jest kompletnie pomijane.

Stanik przez ten klip

Zabawne jednak, że jak mówił sam Marcin, Natsu normalnie nie nosiła stanika, a przez jeden z klipów musiała zacząć. Chodzi konkretnie o ten:

W efekcie Natsu zaczęła zakładać stanik, co przeszło viralem przez TikToka.

Wszystko dlatego, że Marcin zdziwił się w ogóle, że widzi stanik u Natalii.

Patrząc jednak na najnowsze klipy, to była bardzo dobra decyzja:

Ogólnie podobny „problem” ma także Klaudia od Medusy, takie ujęcia są tam normą:

Wszystko tutaj zależy od samych dziewczyn, które albo się na to godzą, albo sprzeciwiają. Faktycznie niekiedy aż dziwnie się to ogląda.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka