w

Rock Alone pokazuje zarobki na swoim kanale Youtube

Rock Alone podczas swojego streama na Twitchu pokazał zarobki z jednego ze swoich kanałów.


Rock to bardzo ciekawy przypadek twórcy, który trzyma się tego, co lubi i przynosi mu to konkretną kasę. Youtuber przedstawia często zupełnie inne spojrzenie na znane sprawy i widać po jego kanale na Youtube i streamie na Twitch, że wiele osób bardzo to docenia.

Rock na jednym ze swoich kanałów, konkretnie na „Rock Play”, wykręcił 1,9 miliona odsłon. Ile zarabia się na takich wyświetleniach? Więcej niż mogłoby się wydawać.

Rock zarobki

Reklama

Rock na kanale Rock Play z 1,9 milionami wyświetleń zarabia 7,5 tysiąca dolarów. W przeliczeniu na złotówki jest to blisko 30 tysięcy złotych.

Mało, dużo? Naprawdę sporo. Rock ma bardzo dobre stawki, choć oczywiście dałoby się to jeszcze podkręcić. Sam youtuber nie ma natomiast takiej potrzeby. Rock ma kilka różnych działalności i raczej nie narzeka na brak zajęć czy właśnie kasy.

To jest też przykład tego, jak można nadążać za zmianami i nie dać się zakopać algorytmom. Rock robi to, co lubi, w formie, która mu odpowiada, jednocześnie potrafiąc podpiąć się pod popularny temat.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka