w

Streamer Twitch przyłapany na oglądaniu „pewnych” filmów z Pokimane w roli głównej

Jeden z popularnych streamerów Twitch zaliczył wpadkę podczas transmisji, która rozlała się po zagranicznym TTV.


Wielu Polaków na pewno kojarzy Pokimane, to popularna streamerka, która często wyświetla się ludziom na TikToku, czy w klipach na Twitchu.

Od dłuższego czasu ona i inne popularne streamerki mają jeden, spory problem. Konkretnie sztuczną inteligencję, która przerabia filmy dla osób dorosłych w taki sposób, by przedstawiały ich wizerunki.

I tak oto, jeden z topowych streamerów o nicku Atrioc został przyłapany na oglądaniu filmów z Pokimane w roli głównej. Zrobiła się z tego niezła afera – trudno ją porównać z tą polską (Bruce’a), ale i tak jest wysoko.

Rosnący problem streamerek

W Polsce też powoli się to zaczyna. Odpowiedzialna jest za to jedna strona, ale zanim o niej, to tak wygląda moment, w którym streamer zostaje przyłapany:

Klipy zostały usunięte i co lepsze, w ogóle cały Reddit zamiótł sprawę pod dywan ze względu na dużą wrażliwość.

Sam twórca tych przeróbek potwierdził, że były to filmy między innymi z Pokimane.

Filmów pod hasłem Pokimane jest na tej jednej, konkretnej stronie kilkaset.

Naturalnie wiemy, że kolega pyta, więc wersja lekka, żeby się zorientować oczywiście, o co chodzi – KLIK.

Dla celów badawczych, w tym momencie jest tam też około 7 filmów z udziałem polskich dziewczyn. W ogóle niesamowite, że najpopularniejszy film jest z udziałem Anny Muchy – serio.

Obejrzało to ponad 20 tysięcy ludzi – dlaczego, nie wiadomo. Strona z miejsca zrobiła się dzisiaj popularna, bo wszyscy chcą sprawdzić, o co z tym w ogóle chodzi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka