Streamerka Twitch permanentnie zbanowana za swoje „argumenty”

Rozrywka

Reklama

Jedna ze streamerek Twitch została permanentnie zbanowana za ewidentne granie swoimi argumentami w celu zdobycia widowni.


Twitch takimi akcjami przypomina, że to nie jest Kick i tutaj nie można robić wszystkiego, co tylko się chce. Przekonała się o tym streamerka, która zachęcała do wejścia na transmisję nie tylko swoim opisem, ale także ogólna prezencją.

Największym błędem wydaje się jednak ustawienie tytułu streama, który ewidentnie był sugestywny. Twitch tego nie doupuszcza, w efekcie czego streamerka na stałe pożegnała się z platformą. Kick stoi teraz otworem.

Ban za argumenty

Reklama

Ban jest zapewne za tytuł streama, który wskazuje na „argumenty” streamerki. Choć tak naprawdę ewentualne powody można mnożyć. Mogło tak samo chodzić o zachowanie poza TTV, a to polegało na wstawianiu takich zdjęć:

Reklama

Tego typu ujęcia podczas transmisji zdecydowanie nie pomagały:

2.1 mln osób zobaczyło własnie to zdjęcie i informację o zostaniu zbanowaną. Cóż, teraz ta popularność już się nie przyda. No chyba, że streamerka jakoś się odwoła.

Twitch nie stracił jakoś wiele, bo streamerka nie była szczególnie rozpoznawana. Dopiero teraz większość w ogóle dowiedziała się o jej istnieniu. Tak, to pewnie nikt by tego szczególnie nie zauważył.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej