w

Szymool pokazuje zarobki na Kicku. Dwa streamy i już spora kwota

Szymool jest kolejną osobą, która pokazała zarobki z Kicka. Faktycznie ten program partnerski kompletnie zmienia sytuację.


Szymool, pokazując swoje zarobki, wspomniał także o Nitrze, który na luzie może wyciągać kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i to z samego Kicka. Platforma ta jest teraz sporą szansą dla osób, które nie mają po drodze z Twitchem.

Tyle że trzeba mieć społeczność. Szymool mimo wielu zakrętów życiowych nadal ją ma i ludzie wciąż czekają na jego transmisje. Besiu dostał teraz dodatkową motywację, by rzeczywiście regularnie streamować.

Szymool pokazuje zarobki na Kicku

Reklama

Szymool ma obecnie trudniejszy czas, natomiast zdecydował się pójść na detoks. Wydaje się to być dobrym pomysłem, biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy, jakie były wrzucane na jego media społecznościowe.

Nie wchodząc jednak w prywatę, to zarobki z tak naprawdę dwóch transmisji wyglądają następująco:

Video

Kick: https://kick.com/szymool

Dwa pełnowymiarowe streamy i jeden, który nie trwał nawet godziny.

W sumie jest to 2,7 tysiąca dolarów, czyli w przeliczeniu na złotówki daje to 10,8 tysiąca. Całkiem spoko jak na Kicka. Wiadomo, Szymool to już wyższa półka streamerów.

Średnia ilość widzów to 5,9 tysiąca, daje to TOPkę polskich streamerów. Peak w wysokości 25 tysięcy osób w ciągu ostatnich 30 dni. Mało kto jest w stanie wykręcić takie wyniki. Ale to też daje pogląd na to, ile mogą zarabiać osoby takie jak chociażby Nitro.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka