w

Wersow z zaskakującą decyzją. Youtuberka wystawiła się na sporą próbę

Informacje o pojawieniu się Wersow przy nowym projekcie zdecydowanie wzbudziły spore emocje, tak samo wśród jej widzów, jak i odbiorców projektu.


Wersow jest angażowana do coraz większej ilości różnego rodzaju inicjatyw. Tym razem youtuberka rzuciła się na naprawdę głęboką wodę, dając ludziom ponownie powód do dyskusji na temat jej osoby. Na ten moment nie jest źle.

O co więc chodzi? Weronika Sowa pojawi się na płycie 2115, która została zapowiedziana przez Bedoesa. To wejście w bardzo kontrowersyjny i wymagający świat. Co innego nagrywanie piosenek Ekipy, a co innego płyta 2115.

Wersow na płycie

2115 zaprosiło do współpracy wiele osób, jak chociażby Dodę, Pezeta, Multiego, Taco, Alberto i Josefa Bratana. Wśród tych artystów jest również przedstawicielka polskiego Youtube’a, czyli Wersow.

Na pewno jest to zaskakująca informacja. Widać, że 2115 otwiera się także na osoby niekoniecznie związane z rapem. Youtube ma także drugiego przedstawiciela w postaci Multiego, choć on raczej jest już uznawany za streamera.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka