w

Dlaczego Konopskyy musiał przełożyć film o Leksiu? Pojawiły się nowe wątki

To, co pisaliśmy kilka godzin zaczyna się potwierdzać. Wiele rzeczy w sprawie Leksia budziło wątpliwości, w efekcie czego Konopskyy musiał przełożyć swój materiał.


Obecnie cały polski Youtube czeka na film Konopskiego, który miał pokazać wszystkie dowody w sprawie Leksia. Już od wczoraj mówiło się jednak, że w tym wszystkim niektóre wątki budzą spore wątpliwości.

Najwięcej znaków zapytania było oczywiście wokół dziewczyny, która w momencie korespondowania z Leksiem miała mieć 14 lat. Ponoć Konopskyy dysponował dokumentami, które miały to potwierdzać.

Konopskyy przekłada swój film

Teraz youtuber poinformował, że musi przełożyć swój film na jutro i wydaje się to bardzo rozsądnym ruchem w momencie, gdy tak dużo mówi się o właśnie tym, że dziewczyny nie pokazują całego kontekstu rozmów, albo o tym, że dziewczyna mająca 14 lat, ponoć już skończyła lat 15.

Trudno powiedzieć, czy było tym głównym czynnikiem, dla którego Konopskyy musi “wszystko układać na nowo”. Nagrywanie o tym materiału zdecydowanie nie jest łatwe, szczególnie, że do śledzenia jest kilkadziesiąt różnych profili na Instagramie, gdzie niektóre Story po prostu są usuwane na kilka minut po publikacji.

Zaczęło się żonglowanie “dowodami”, datami i nadal nie ma stanowiska samego Leksia, który mógłby wiele tutaj wyjaśnić.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Youtube