w

Jak Leksiu zareagował na aferę? Miał grozić pozwem, pojawiły się kolejne zdjęcia i wiadomości

Wczoraj wieczorem na Youtube pojawiła się sprawa Leksia, który miał wysyłać do nieletnich swoje niestosowne zdjęcia oraz wulgarne wiadomości.


Mało kto spodziewał się, że wczoraj na polskim Youtube pojawi się kolejna bardzo głośna drama. Szczególnie że chodzi o Leksia, czyli youtubera, który był oceniany raczej pozytywnie. Przypomnijmy, że według tego, co ujawnił Konopskyy, członek Team X miał wysyłać niestosowne zdjęcia do nieletnich.

Oprócz zdjęć były także wiadomości. Po publikacji materiału pojawiło się ich jeszcze więcej, są też znacznie bardziej wulgarne.

Co się stało od wczoraj?

Konopskyy na swoim Twitterze opublikował dodatkowe zdjęcia i wiadomości Leksia.

Jak pisze Konopskyy, dostał masę wiadomości od kilkunastu dodatkowych dziewczyn i niedługo należy spodziewać się aktualizacji całej sprawy. Ta zostanie także zgłoszona na policję.

Sam Leksiu nie wypowiedział się w tej sprawie. Nigdzie nie ma jego stanowiska, natomiast Konopskyy wskazuje, że youtuber jest świadomy tego, co się dzieje i ponoć miał grozić jednej dziewczynie pozwem.

W obecnej sytuacji raczej nie jest to najrozsądniejsze wyjście. O sprawie wypowiedziało się już wielu youtuberów, którzy nie kryją ogromnego zaskoczenia.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Youtube