w

Polska youtuberka “zwisała zakrwawiona z balkonu”. Dramatyczne sceny i zatrzymanie przez policję

Polska policja podała do sieci komunikat, informując o 19-latce, która miała zwisać zakrwawiona z balkonu. Policja podjęła interwencję, a dziewczyna została zatrzymana. Potencjalnie chodzi o jedną z popularnych polskich youtuberek.


Wszystko to działo się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Sąsiedzi jednego z bloków donieśli, że w pobliskim mieszkaniu słychać krzyki, dźwięk tłuczonego szkła, uderzania w ścianę. Policja przybyła na miejsce i tutaj źródła podają różne informacje.

Najczęściej pojawia się wersja, że 19-latka stała na trawniku, potencjalnie wcześniej zeskoczyła z balkonu lub spadła na ziemię. Finalnie nic jej się nie stało – przynajmniej w związku z uderzeniem. Cała ta akcja ponoć miała związek z kłótnią pomiędzy nastolatką a jej partnerem.

Chodzi o QueenOfTheBlack?

Ludzie szybko wpadli na trop mówiący, że może tutaj chodzić o polską youtuberkę – QueenOfTheBlack. Dziewczyna w swoich mediach społecznościowych publikowała właśnie rozbite lustro czy ślady uderzeń w ścianę.

W mieszkaniu, do którego weszła policja, znaleziono narkotyki. Para została więc zatrzymana i oboje usłyszeli zarzut posiadania.

Reakcja youtuberki na to wszystko nie jest jakaś spektakularna, ludzie bardzo mocno komentują, że jest to po prostu straszne.

Trudno powiedzieć, jak skończy się ta cała sytuacja i gdzie leży granica, po której Internet przestanie się interesować QueenOfTheBlack.