w

Do Valoranta trafią tańce podobne jak w Fortnite. Koło wyboru emotek i widok 3 osoby

Riot Games

Valorant i tańce, jak w Fortnite? Okazuje się, że to możliwe.


To, że Valorant jest grą, która ma trafić także do młodszych odbiorców, wie raczej każdy. Teraz może być jeszcze więcej za sprawą nowości, która może trafić na oficjalne serwery.

Chodzi tutaj o popularne i kojarzone przez wszystkich graczy, którzy chociaż raz słyszeli o Fortnite tańce. Jak to będzie wyglądać?

Tańce z Fortnite, ale w Valorant

Emotki są dodatkiem do gier, który ma je nieco uatrakcyjnić. Wiedzą to dobrze deweloperzy League of Legends, gdzie postacie tańczą praktycznie od ich premiery, czyli nieco ponad 13 lat. Zdają sobie z tego świetnie także sprawę twórcy Fortnite, a ich dzieło wręcz jest kojarzone z różnymi tańcami, na których zarabiają. Być może taka idea przyświeca Riotowi i chcą ją dodać do Valorant.

O takiej możliwości poinformował profil ValorIntel na Twitterze. Pokazali oni jeden z przykładów takiej emotki i przedstawili sposób, w jaki prawdopodobnie będzie działać. Tak więc wygląda pozująca Jett:

Według profilu emotki będą podobne do tych Fortnite, dodatkowo przedstawiane są z widoku 3 osoby, a można je wybrać przy pomocy koła w grze, podobnego do tego w League of Legends. Na ten moment nie wiadomo, kiedy mają zostać wprowadzone. Dokładna, ani przybliżona data nie jest jeszcze znana.