w

Dostęp do bety Valorant uzyska 25 tysięcy osób z Europy

Jakie macie szansę na zgarnięcie dostępu do bety? Całkiem duże, przynajmniej, jeżeli chodzi o Europę.


O tym, że dropy będą włączone już 3 kwietnia informowaliśmy wcześniej. Teraz jeden z Youtuberów przekazuje, że w sumie dla Europy Riot przewidział 25 tysięcy dostępów 3 kwietnia.

Przypomnijmy, że w oficjalnym FAQ jest informacja o tym, że pierwszeństwo przy uzyskiwaniu dostępów będzie miała właśnie Europa i Ameryka.

25 tysięcy osób 3 kwietnia dostanie się do bety Valorant

Niewykluczone, że jest to tylko początkowa liczba, natomiast faktycznie Teko, Youtuber znany do tej pory głównie z Overwatch informuje w mediach społecznościowych, że dostęp otrzyma w Europie 25 tysięcy graczy.

(…)Szansa jest duża, bowiem Riot nam przekazał, iż na całą Europę w Twitch Dropach będzie przyznanych 25 000 dostępów!(…)

Teko potwierdza również, że 3 kwietnia będzie można uzyskać dostęp do bety poprzez oglądanie wybranych streamerów. Embargo kończy się w najbliższy piątek o godzinie 19:00, więc od tej godziny należy się spodziewać streamów z dropami.

“25k samego 3.04 będzie przyznanych. By już 7.04 była odpowiednia populacja. I wtedy są kolejne dostępy przyznawane – ile tego już nie wiem.”

Na Twitch pojawi się mnóstwo streamerów, którzy będą publikować nagrane wcześniej materiały. Przypominamy, że do bety nie będzie żadnych kluczy. Dostęp otrzymywać się będzie jedynie poprzez oglądanie streamów.

Skąd wiedzieć, że mamy wszystko gotowe do odbierania dropów? Pod kategorią Valorant znajdzie się odpowiednia informacja o tym, że dropy są włączone i możemy je zdobywać. W przypadku, gdy nie będziemy mieli skonfigurowanego połączenia, wyświetli się o tym odpowiedni komunikat.

Przypominamy również, że oglądanie kilku streamów nie zwiększy szansy na udział w becie.