w

Gracze krytykują Riot za “abstrakcyjne” ceny nowych skinów w Valorancie. Temat został usunięty

Riot ponownie spotkał się z dużą krytyką graczy, tym razem chodzi o abstrakcyjnie wysokie ceny nowych skinów.


Twórcy Valoranta wielokrotnie tłumaczyli, dlaczego skiny są tak drogie. Chodzi o to, że gracze wolą pozbierać pieniądze i kupić sobie coś lepszego. Wypuszczane tanie skiny w LoLu cieszyły się bardzo słabą popularnością.

Problem w tym, że nowe skiny wcale nie są “lepsze”. Nie mają niesamowitych ulepszeń, a ich cena nadal jest bardzo wysoka.

Temat był, tematu nie ma

Jeden z użytkowników Reddita stworzył temat, który finalnie miał sporą liczbę komentarzy i punktów. Z jakiegoś powodu został jednak usunięty. Wszyscy się już do tego przyzwyczaili, więc powstały kopie tematu.

Trudno powiedzieć, czy Riot cokolwiek z tym zrobi. Najprawdopodobniej nie, choć chodzą plotki o chęci połączenia bardziej eventów LoLa i Valoranta, to faktycznie mogłoby być czymś ciekawym, co zapewniłoby dodatkowe przedmioty kosmetyczne w ramach eventowych przepustek.

Informacje na ten temat nie zostały potwierdzone i póki co to jedynie domysły i bazowanie na niedopowiedzeniach Riotu.

To, że artyści pracujący przy Valorancie umieją tworzyć skiny wiedzą chyba wszyscy. Najlepszym tego przykładem były smocze skórki. Pytanie tylko, dlaczego Riot nie zdecydował się na rzadsze wypuszczanie skórek, a lepiej zrobionych.