w

Kreatywny exploit w Valorancie, pozwalający na likwidowanie przeciwników przez smoke’a Omena

Społeczność pokazuje, nad iloma rzeczami Riot musi myśleć podczas tworzenia umiejętności.


Różne błędy ułatwiające rozgrywkę to nieodłączna część gier multiplayer. To samo dzieje się w CS:GO, czy w Fortnite. W przypadku Valoranta już chyba każda umiejętność została dokładnie przebadana pod kątem różnego rodzaju uzyskiwania nieuczciwej przewagi.

Udowadnia to niedawno znaleziony exploit, który pokazuje przeciwników przez smoke’a Omena. Mało kto jednak wpadły na to, by faktycznie w ten sposób go używać.

Exploit smoke’a Omena

Użytkownik Reddita o nicku “randomperson134” pokazuje, jak można w dość łatwy sposób widzieć przeciwników przez smoke’a Omena. Trzeba do tego jednak zużyć teleportację. Prawdopodobnie odkryto to przypadkowo, natomiast coraz więcej osób zaczyna stosować ten mały trick.

Teleportacja sprawia, że przez ułamek sekundy widać przeciwnika. To ten moment, który pozwala na jego likwidację, lub zorientowanie się w sytuacji na mapie.

Riot prawdopodobnie naprawi to w kolejnej aktualizacji, razem z innymi błędami. Jeżeli deweloperzy będą chcieli utrzymać dotychczasowe tempo, to o następnym patchu powinniśmy się dowiedzieć jeszcze dzisiaj. Możliwe też, że aktualizacja zostanie wprowadzona dopiero za tydzień, razem z nowym aktem.