w

“Mam ACE’a, tatusiu”, czyli 5-letni gracz Valoranta, który zostanie zapamiętany na długo

5-latek zrobił ACE’a w Valorancie, a gracze od razu zaczęli gratulować takiego syna.


Valorant oficjalnie jest od 16 roku życia. Oczywiście sytuacja zmienia się w momencie, gdy rodzice dają swoim pociechom przyzwolenie na granie. Dokładnie tak było w tym przypadku. Ojciec komentuje, że gra z dzieckiem siedząc obok niego i oczywiście mu doradzając.

O tym 5-latku zrobiło się głośno po jednym z jego zagrań. Młody gracz zdołał wyeliminować wszystkich swoich przeciwników, a klip z akcją od razu zyskał dużą popularność na Reddicie.

“O mój Boże, mam ACE’a, tatusiu!”

Runda rozpoczęła się od likwidacji Jett, która znacząco obiła Foopę, lecz ten na szczęście zdołał się uleczyć zestawem Reyny. Później pięciolatek wyeliminował całą drużynę przeciwną.

Społeczność Valoranta rozczuliła jednak reakcja Foopa. Gdy na ekranie pojawiła się informacja o ACE’ie, młody wybuchnął “Tatusiu!” i następnie wybiegł z kadru, jednocześnie krzycząc “O mój Boże, mam ACE’a, tatusiu”.

Jak poinformował jego ojciec na Reddicie – Foopa gra w gry już “tak długo, jak może trzymać kontroler”. Co więcej młody zawodnik uwielbia, gdy ludzie patrzą, jak gra, stąd jego popularność na Twitchu.

Wcześniej 5-latek był banowany na Mixerze za swój wiek. Twitch podchodzi do tego nieco inaczej, zezwalając na tego typu transmisje do momentu, gdy rodzic siedzi obok.