w

Najlepsze miejsca do umieszczenie kamer Cyphera na mapie Bind w Valorant

Riot Games

Gdzie najlepiej umieścić kamerę Cyphera na mapie Bind?


Jednoosobowa sieć monitorująca posiada w swoim szeregu umiejętności kontrolujące położenie przeciwników na mapie. Trzy z nich dostarczają informacji bezpośrednio, a jedna pozwala na ograniczenie widoczności. Na mapie Bind jest jednak kilka ciekawych miejscówek, które warto znać, a umieszczenie tam kamery, pozwoli na nieustanne podglądanie przeciwników.

Najlepsze miejscówki na kamerę

Przedstawiamy Wam kilka ciekawych miejsc, które może wykorzystać każdy main Cyphera, aby śledzić wrogów bez narażania się na zauważenie kamery i szybkie jej zlikwidowanie przez drużynę przeciwną.

Pierwszą z nich jest pokój z oknem, przez który muszą przebiec broniący rootujący na B przez mida lub teleport. Kamera nie zostanie zauważona przez długi czas, a w połączeniu z pułapkami i potykaczami, jesteśmy w stanie ugrać bardzo dużo czasu.

ZOBACZ – Dlaczego Valorant codziennie ma problemy z serwerami i nie działa. Czy to się skończy?

Jeżeli jednak zostaliśmy ustawieni na A, możemy z łatwością obronić shorta i podpatrzeć wrogów za pomocą kamery pomiędzy skrzynkami, której nie sposób zauważyć.

Ostatnią miejscówką jest łazienka, gdzie umieszczając kamerę na jednej z lamp, pozostanie ona niezauważona, a nasza drużyna będzie mogła odpuścić sobie pilnowanie tego miejsca na rzecz innych miejscówek.

Oczywiście to nie wszystko i istnieje wiele innych przydatnych punktów, ale odkrycie ich zajmie graczom jeszcze sporo czasu. Te natomiast są kluczowe i powinien znać je każdy main hakera z Valorant.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant