w

Przeciek pokazuje wygląd kolejną postać w Valorant. Vampire/Necro wkrótce w grze?

W plikach gry znaleziono nową postać, która prawdopodobnie niedługo trafi do gry.


Wydawało się, że postacią, która jest najbliżej wydania jest Shatter. Tymczasem leakerzy Valoranta informują, że przy okazji ostatniej aktualizacji dodano do plików nową grafikę z bardzo ciekawym sekretem.

Okazuje się, że grafika zawiera wszystkie obecne postacie oraz jedną dodatkową. Prawdopodobnie jest to Vampire, znana również jako Sabine/Necro.

Nowe postacie w Valorancie

Sprawa trochę się jednak komplikuje w kwestii przecieków. Sabine/Vampire na poprzednich przeciekach wyglądała inaczej, więc możliwe, że to zupełnie nowa postać. Ewentualnie w trakcie jej tworzenia Riot zmienił jej wygląd.

Bombshell to prawdopodobnie zastępczy wygląd Breacha. Zupełnie tak, jak w przypadku Sovy, Riot z jakiegoś powodu zaprojektował dwie wersje wyglądu. Trudno powiedzieć z jakiego powodu.

Chodzi oczywiście o agentów z prawej strony. Co ciekawe, ich ustawienie może sugerować kolejność wychodzenia. W końcu Raze była pierwszą, nową postacią, która doszła do gry po wersji alpha, w którą grali streamerzy. Jeżeli pójdziemy tym tropem, to kolejna powinna być różowowłosa bohaterka. Ostatnia postać to inna wersja Breacha, dlaczego znajduje się na końcu? Tego nie wiadomo.

Nie ma jednak żadnych informacji o możliwej dacie ich wydania. Podejrzane natomiast, że Breach podobnie, jak Sova ma dodatkowy styl.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant