w

Riot potwierdza, kiedy będą włączone dropy do bety Valorant. Jak rozpoznać kanały z dropem?

Choć wiadomo już praktycznie wszystko o becie Valorant i dostępie, to jednak nadal pojawia się sporo wątpliwości. Riot postanowił wyjaśnić, jak dokładnie będzie wyglądała końcówka tego tygodnia.


Od jutra, od godziny 19:00 na Twitchu zobaczycie streamy z Valorant. Można się domyślać, że będzie ich mnóstwo, natomiast wiele z nich nie będzie tymi autoryzowanymi. Jak poznać te właściwe? Pod streamem będzie pojawiała się stosowna informacja o tym, że dropy są włączone.

DROPY WŁĄCZONE NA PRZYKŁADZIE FORTNITE

Jeżeli nie macie właściwie połączonego konta, pojawi Wam się nieco inny komunikat od razu z instrukcją.

Kiedy dropy będą włączone. Kiedy będzie można zagrać?

Przypomnijmy, że w sumie będzie około 25 tysięcy osób, które dostaną dostęp w pierwszej fali. Te dostępy najprawdopodobniej będą przyznane w całości 3 kwietnia. Oglądając streamy w tym momencie, dzisiaj, niczego nie otrzymacie. Dlaczego więc ludzie streamują w kategorii Valorant? Po prostu, by przyciągnąć widzów.

  • 3 kwietnia od około 19:00 dropy będą włączone. Może się to lekko przesunąć na konkretnych kanałach w związku z obłożeniem.
  • Dropy zostaną wyłączone w dniach 4-6 kwietnia. Nie będzie się wtedy dało zdobyć dostępu.
  • 7 kwietnia dropy zostaną ponownie włączone i to jest ten dzień, w którym beta wystartuje. Do 7 kwietnia nikt nie zagra w Valorant, a jedynie będzie pokazywał wcześniej nagrane materiały.

Warto pamiętać, że Riot nie używa żadnych kluczy. Nie ma tutaj mowy o ich sprzedawaniu, czy dostaniu od kogoś. Faktycznie streamerzy, youtuberzy, czy profesjonalni gracze mają możliwość rozmowy z Riotem na temat dostępu dla kilku osób, ale tutaj nic nie jest gwarantowane, bo zainteresowanie jest ogromne.

SPRAWDŹ SWÓJ STATUS

Beta jako taka rozpocznie się 7 kwietnia, jeżeli zdobyliście swój dostęp wcześniej, to potem będzie trzeba pobrać Valorant z oficjalnej strony i po prostu się zalogować. Status swojego konta możecie sprawdzić na oficjalnej stronie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant