w

Riot ujawnia, która postać w Valorancie zdaniem deweloperów jest obecnie najsłabsza

Deweloperzy informują, że to nie koniec zmian Viper.


Okazuje się, że Viper jest jedną z tych postaci, która sprawia Riotowi największe problemy. Głównie dlatego, że mimo wielu buffów, Agentka nadal nie jest wystarczająco dobra. Przynajmniej według twórców Valoranta.

Oznacza to tyle, że tuż po aktualizacji 1.08, twórcy już zaczęli testować kolejne wzmocnienia. Te pojawią się prawdopodobnie już w patchu 1.09. Co ciekawe, to nie ona ma być najsłabsza.

Buffy dwóch postaci z Valoranta

Te informacje potwierdza jeden z Rioterów na Reddicie. Jak czytamy, mimo wielu wzmocnień w przeszłości, Viper nie znajduje się w miejscu, w którym powinna. Radzi sobie znacznie lepiej, niż kiedyś, ale to jeszcze nie jest to.

Wypowiedź jest obszerna i praktycznie nie pozostawia żadnych złudzeń. Deweloperzy byli przekonani, że więcej osób będzie wybierać Viper i sama w sobie postać będzie znacznie mocniejsza. W praniu okazało się, że w ogóle tak nie jest.

Swoich zmian może oczekiwać także Breach, obecnie najsłabsza postać według Riotu w całej grze, szczególnie na wysokim poziomie MMR. Pod względem częstotliwości wybierania, Breach jest na podobnym poziomie do Viper.