w

Riot uspokaja graczy Valoranta informacją o tym, że Killjoy i Raze były w grze od 4 lat

Dyskusja na temat Killjoy i Raze nie cichnie, a wręcz przybiera na mocy.


Wydanie Raze wzbudziło wiele emocji, natomiast Killjoy zdecydowanie przebiła ówczesne obawy graczy. Postać będzie niesamowicie mocna, a przynajmniej tak ocenia ją w tym momencie społeczność.

Riot musi nieco gasić kontrowersje, dlatego też ujawniono, że Killjoy wcale nie jest nowa, a balans był budowany z nią na pokładzie.

Killjoy ma 4 lata

Morello, jeden z deweloperów Valoranta na swoim Twitterze wspomniał, że gracze nie mają się czego obawiać. Killjoy miała zostać stworzona ponad 4 lata temu, a balans gry był od tamtej pory budowany z myślą o tym, że ta Agenta znajduje się w grze.

Podobnie z Raze, ona też jest postacią, która w Valorancie była od dawna. Czy to jakoś uspokoiło graczy? Łatwo się domyślić, że niekoniecznie. Głównie dlatego, że Raze była już kilkukrotnie osłabiana i zmieniana, a to jeszcze nie koniec. Zaledwie wczoraj zapowiedziano jej kolejnego nerfa.

Jak to będzie z Killjoy? Póki co można się jedynie domyślać, że będzie faktycznie bardzo mocna przez pierwsze tygodnie, by Riot mógł ją dostosować. Agentka zostanie dodana do gry razem z rozpoczęciem się 2 aktu. Przypomnijmy, że 1 akt kończy się 4 sierpnia o 11:00 czasu polskiego.