w

Riot wysyła tajną wiadomość do hakerów Valorant za pomocą Vanguard

Tajna wiadomość do hakerów wysłana za pośrednictwem Vanguarda. Riot chce postawić się hakerom, zatrudniając… samych hakerów.


Riot Games bardzo zależy na tym, aby rozgrywka w Valorant była uczciwa i bezpieczna. Z tego powodu tworzą różne oprogramowania i… inicjatywy. Jedną z nich jest oferta dla hakerów, która obiecuje zapłacić niemałą ilość gotówki osobom, które znajdą specyficzne wady ich sposobu przeciwdziałania oszustwom. Teraz deweloperzy proponują pracę osobom, które będą w stanie spenetrować ich zabezpieczenia.

Sekretna wiadomość dla hakerów, którzy spenetrują anty-cheata

Poniżej można zobaczyć sekretną wiadomość, jaką Riot Games wysyła hakerom, którzy byli w stanie spenetrować anty-cheata. Zaraz pod grafiką ASCII prezentującą logo studia można znaleźć wiadomość o treści:

Chronione przez packmana, produkt Riot Games. Opracowany wspólnie z <3 przez zespół Anti-Cheat. Zawsze zatrudniamy utalentowane osoby. Jeśli znalazłeś tą wiadomość, prosimy o zajrzenie na naszą stronę z ofertami pracy i znalezienie czegoś, co Cię zainteresuje: https://www.riotgames.com/careers

Znaleziona w programach przeciwdziałającym oszustwom wiadomość jest próbą rekrutacji utalentowanych osób, które będą w stanie poprawić zabezpieczenia Valoranta. Jedno jest pewne – Riot jest w stanie zrobić naprawdę dużo, aby Valorant był wolny od oszustów.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant