w

Riot zamierza gruntownie przerobić system rankingowy w Valorancie

Deweloperzy Valoranta przeprowadzą gruntowny przegląd systemu rankingowego.


System rankingowy w Valorancie można częściowo określić jako piętę achillesową tej produkcji. To jeden z elementów tego tytułu, na który najbardziej narzeka większość graczy. Ten, w Akcie 1 był skrytykowany za brak przejrzystości, bowiem nie wiadomo było czy są blisko awansu czy też degradacji.

W Akcie 2 natomiast Riot podjął próbę wyjaśnienia graczom systemu w sposób czysto wizualny. Niestety nawet to nie pomogło, a społeczność unikała systemu.

Joe Ziegler obiecał przeprojektowanie systemu rankingowego

Gracze narzekają na system rankingowy w Valorancie, więc główny programista – Joe Ziegler postanowił go przeprojektować. Jest to ich najwyższym priorytetem i tym razem zajmą się tą sprawą “od góry do dołu”.

Cześć wszystkim, od strony projektowania analizujemy obecnie system rankingowy od góry do dołu. Przyglądamy się zmianom, które poprawią wiele aspektów konkurencji, ale nie zdecydowaliśmy się jeszcze na żadne rozwiązania. Dziękuję wszystkim za opinie.

Póki co deweloperzy nie podzielili się z graczami żadnym ze swoich pomysłów. Mimo to, już w najbliższych kilku tygodniach możemy spodziewać się znaczących zmian.