w

Shatter w Valorant ma być postacią specjalizującą się w granatach

Choć jeszcze nie rozpoczęła się nawet beta Valorant, to my wiemy już o dwóch postaciach, które mają się pojawić w grze w niedalekiej przyszłości.


Wcześniej ujawniono Raze, która jest też nazywana Clay. W plikach jest jednak więcej postaci. Jedną z nich jest Shatter.

Bardzo tajemniczy bohater, który wygląda, jakby był jeszcze na wczesnym etapie projektowania. Wiadomo o nim stosunkowo niewiele, natomiast już teraz wygląda naprawdę ciekawie.

Shatter w Valorant

Model postaci, który został wykopany przez leakerów wskazuje na fioletową postać. Choć tekstury nie są nałożone jeszcze na samą głowę, to osobom przeszukującym pliki gry udało się dotrzeć także do niej.

Gracze pierwsze swoje skojarzenia mieli oczywiście z Ryze, śmiejąc się, że to kolejny rework bohatera z League of Legends.

Wygląd twarzy zdradza jednak, że to zupełnie inna postać z wyraźnie zarysowaną szczęką, która przypomina trochę superbohaterów.

Umiejętności postaci są na ten moment zagadką, choć wspomina się tutaj przede wszystkim o granatach. Więcej informacji zapewne pojawi się niedługo, choć etap projektu sugeruje, że najpierw wyjdzie Raze, a dopiero później Shatter.