w

Tajemnicza opcja “Limbo” w Valorancie. Co robi i dlaczego mają ją tylko niektórzy?

W ogólnych ustawieniach Valoranta znalazła się nowa opcja.


Niektórzy gracze zauważyli, że w ich ustawieniach pojawiła się nowa, dziwnie nazwana funkcja. Praktycznie od razu po odkryciu tego rozpoczęto szerokie testy zastosowania “Limbo”.

Szybko okazało się, że część graczy posiada możliwość włączenia i wyłączenia tej opcji, podczas gdy inni kompletnie jej nie widzą. Podejrzewano, że to jakieś tajne ustawienie, które Riot ma testować tylko na wybranych osobach.

Do czego jest Limbo?

Społeczność na Discordzie dała sobie spokój dopiero po kilku godzinach. Sprawdzano to na różnych mapach, różnych postaciach i trybach. Nic z tego jednak nie wychodziło, więc powstał specjalny temat na Reddicie tylko i wyłącznie o Limbo.

Użytkownik o nicku “HammerHydra” dostał odpowiedź od Riotu, która nieco zaskoczyła wszystkich testujących.

Okazuje się, że to opcja do wewnętrznego testowania i nie powinna być pokazywana. Co zabawniejsze “To ustawienie nie robi nic w grze live”.

Już teraz powstały prześmiewcze ruchy “KeepLimboMode”, natomiast zapewne opcja zostanie usunięta wraz z następną aktualizacją. Ta według dotychczasowego harmonogramu powinna odbyć się w przyszłym tygodniu, w nocy z wtorku na środę – to jednak nie zostało w żaden sposób potwierdzone.