w

Tak w Valorant będzie wyglądało menu zakupu broni, przedmiotów i umiejętności

Gracze odtworzyli menu zakupów, jakie prawdopodobnie znajdzie się nowej grze od Riot Games.


Śmiało można powiedzieć, że Valorant jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na rynku. Zainteresowani są nim przede wszystkim fani FPS-ów oraz duża część społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive. Nie dziwi więc fakt, że pojawia się coraz więcej informacji i przecieków z gry.

Społeczność odtwarza nawet kadry, które widzieliśmy na pierwszych trailerach Valorantu. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak finalnie może wyglądać menu zakupu broni, przedmiotów i umiejętności.

Jak wygląda menu i jakie opcje mogą się w nim znaleźć?

Menu zakupów zostało odtworzone przez Myscę i opublikowane w jednym z jego filmów na kanale HITSCAN w serwisie YouTube. Widzimy na nim bronie podobne do tych z produkcji Valve – dwie snajperki, podział na pistolety, SMG, karabiny szturmowe i wyborowe. Na dole znajdują się umiejętności, natomiast z prawej strony możliwość wyboru pancerza.

Jest to powiększony i bardziej wyczyszczony widok na to, co pierwotnie gracze zobaczyli na zwiastunie jeszcze podczas 10-lecia League of Legends.

Widać tu dość standardowy podział, bardzo prosty do zrozumienia. Przypomnijmy, że same bronie mieliśmy okazję już zobaczyć kilka tygodni temu.

Nie wiadomo, czy są to finalne wersje karabinów, czy może ujęcie przedstawia je w trakcie prac.