w

Valorant jest drugim najczęściej wyszukiwanym słowem w Google w 2020 roku

Dość zaskakujące informacje z najnowszego raportu o najpopularniejszych wynikach wyszukiwania w 2020 roku.


Valorant w tym momencie znalazł się w sytuacji, gdy społeczność ani nie rośnie, ani nie maleje. Wszystko trzyma się w miarę stabilnie. Wprowadzony nowy sezon, karnet, mapa i postać na nowo zainteresowała społeczność, choć na pewno nie w takim stopniu, jak planował Riot.

Nowy FPS okazał się być najczęściej wyszukiwaną grą w 2020 roku, przynajmniej na ten moment, czyli na listopad 2020.

Valorant na 2 miejscu popularności w Google

Według nowego raportu Valorant jest drugim najczęściej wyszukiwanym hasłem w 2020 roku. Wokół niego nie ma absolutnie żadnych gier. Wygląda to dość dziwnie, natomiast ma pewne uzasadnienie.

Głównie chodzi tutaj zapewne o dropy. Ludzie podczas bety Valoranta masowo wyszukiwali wszystkich informacji, jakie były z nim powiązane. W tym roku jedynym konkurentem mógłby być Among Us, ale najwyraźniej jest jeszcze zbyt młody.

2020 to także Fall Guys, ta produkcja straciła jednak swoją popularność tak szybko, jak ją zyskała. Były wielkie plany, aktualizacje i tak naprawdę kompletna cisza.

Valorant oczywiście stracił, ale nie tak, jak Fall Guys. Produkcja Riotu trzyma się całkiem dobrze, przynajmniej jeżeli chodzi o generowane zainteresowanie.