w

Valorant niedługo dostanie bardzo wyczekiwany tryb gry. Gracze na pewno będą z niego zadowoleni

Valorant póki co oferuje tylko jeden tryb gry, to jednak może się niedługo zmienić.


Riot zaczyna się rozpędzać. Niedawno do Valoranta trafiła kolejka rankingowa, a kilka dni temu dodano do gry nowe regiony. Teraz pojawiają się nieoficjalne informacje o nadchodzącym trybie gry, który na pewno spodoba się społeczności.

Jeden z pracowników potwierdził, że Riot nad tym pracuje, natomiast nie ujawniono konkretnej daty, kiedy gracze będą mogli w niego zagrać.

Team Deathmatch w Valorancie

Osoby zajmujące się przeszukiwaniem plików gry dotarły do informacji o dodaniu do trybów “Team Deathmatch”, czegoś, co znają doskonale wszyscy gracze FPS’ów. Dwie drużyny stają naprzeciwko siebie. Wygrywa ta, która jako pierwsza zdoła wyeliminować wymagają liczbę przeciwników. Szybsze odradzanie, ciągła akcja i brak czasu na zastanawianie się.

Tryb może cieszyć się dużą popularnością, w w Valoranta grają nie tylko fani CS:GO, ale także fani szybkiego Call of Duty (które kiedyś takie było). Jak dowiadujemy się od jednego z pracowników Riotu, rzeczywiście są plany dodania czegoś w rodzaju rozgrzewki, czy właśnie TDM.

Volcano wspomina jednak, że nie jest pewny, czy zespołowi uda się go zaimplementować jeszcze przed premierą, lub na nią.

“Nie wiem, kiedy będzie dostępny. Prawdopodobnie nie na premierę, ale nie wiem. To coś, nad czym zespół pracuje.”

Widać, że deweloperzy nie chcą się zatrzymywać i mają rozbudowane plany. Rzeczywiście widać to po ostatnich działaniach. Duże aktualizacje z mnóstwem poprawek błędów, kolejne patche zaplanowane, tryb rankingowy, uruchomienie Valoranta w kolejnych częściach świata i nowe tryby gry.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant