w

Valorant otrzyma tryb Battle Royale. Już teraz ma być testowany przez małą grupę osób

Valorant ma dużą szansę na ponowne zainteresowanie graczy.


Riot doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jakim obecnie stanie jest Valorant. Po pierwszym wybuchu popularności gra obecnie jest raczej średniakiem pod względem osiąganej popularności. Zainteresowanie FPS’em wyraźnie spadło, co pokazują trendy Google.

Dobrą wiadomością jest fakt, że spadek został zatrzymany i popularność utrzymuje się na mniej więcej takim samym poziomie.

Valorant z trybem Battle Royale?

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej wiarygodnych leakerów podał niedawno informację o tym, że Valorant ma otrzymać tryb Battle Royale.

Na ten moment wszystko funkcjonuje w formie plotki, natomiast większość, jak nie wszystkie przecieki tej osoby, prędzej czy później się potwierdzały. Wygląda więc na to, że po testach Battle Royale może zostać udostępnione większej liczbie osób, a później już wszystkim.

To na pewno mogłoby obudzić Valoranta, choć trudno powiedzieć, czy BR jest rozwiązaniem na wszystkie problemy, jakie ma FPS Riotu. Jest to pewien sposób na zdobycie ponownej uwagi graczy, natomiast największym bólem, z jakim mierzy się Valorant, nie jest chwilowe zainteresowanie nowych osób, a ich utrzymanie.

O Battle Royale w Valorancie mówi się od bardzo dawna, praktycznie od bety. Nigdy jednak nie pojawiły się żadne informacje o tym wprost od deweloperów. Co obecnie w ogóle dzieje się w grze? To, co zawsze, co jakiś czas wychodzą aktualizacje skupiające się głównie na balansie i naprawie błędów. Kolejny patch prawdopodobnie już jutro.