w

Valorant – Prezentacja i opis umiejętności Phoenix

W sieci znalazł się fragment z prezentacją umiejętności jednej z postaci w Valorant, nadchodzącym FPS od Riot Games.


Wygląda na to, że standardowo w Valorant każda postać otrzyma swoją prezentację umiejętności. W sieci pojawiła się pierwsza z nich z Phoenix. Wygląda to naprawdę dobrze i da się w pełni zrozumieć mechaniki odpowiednich skilli.

Same umiejętności postaci opisywaliśmy już wcześniej, natomiast co innego przeczytać, a co innego zobaczyć.

Phoenix w Valorant

Riot Games udostępniło nowy zwiastun, który jest też nazywany prezentacją umiejętności jednej z postaci. Znacie ją jako Phoenix.

Opis umiejętności:

  • Hot Hands – wyrzuca kulę ognia, która eksploduje po czasie, lub trafeniu celu. Strefa ognia zadaje obrażenia przeciwnikom, a Ciebie leczy.
  • Blaze – stawia ścianę ognia, która blokuje wizję i zadaje obrażenia każdemu, kto przez nią przejdzie. Możesz nią obracać i zmieniać trzymając lewy przycisk myszy.
  • Signature Ability – Curveball – wyrzuca zakrzywioną flarę, która po krótkim czasie rozbłyskuje jaskrawym światłem,chwilowo oślepiając wszystkich, którzy na nią patrzą. Lewe kliknięcie podkręca w lewo, prawe kliknięcie w prawo.
  • Ultimate⁠ – Run it Back – oznacza twoją lokację. Jeżeli zostaniesz zlikwidowany w czasie używania umiejętności, lub kiedy jej działanie się skończy, zostajesz odrodzony w oznaczonym miejscu z pełnym paskiem życia.

Nadal nie ma konkretnej daty startu bety. Według najnowszych informacji, publiczne testy powinny ruszyć do trzech tygodni. To jednak nie są oficjalne i potwierdzone wiadomości.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant