w

Valorant: Sova – prezentacja postaci i jej umiejętności

Riot Games postanowił poinformować graczy o nowej postaci w Valorant, jaką będzie Sova.


Riot Games postanowiło poinformować graczy o kolejnej postaci, jaka będzie częścią Valoranta. Deweloperzy zapoznali społeczność z Sovą. Dotychczas wiedzieliśmy o Age, Ovie, Hoenixie, Ett, Iper oraz Ypher. Twórcy Valoranta zapowiadali, iż w sumie do premiery poznamy 10 postaci, dlatego zapewne otrzymamy informację o jeszcze trzech innych.

Deweloperzy opublikowali film, który przedstawia nam nową postać.

Jak możemy dowiedzieć się z poniższego, krótkiego trailera postaci, Sova będzie typowym zwiadowcą. O ile Riot Games bardzo dobrze zbilansuje umiejętności tej postaci, to może być naprawdę interesujące.

Głównym zadaniem tej postaci jest śledzenie, znajdowanie i eliminowanie wrogów z bezwzględną skutecznością i precyzją. Jego niestandardowy łuk i niesamowite zdolności zwiadowcze sprawiają, że ciężko się przed nim ukryć.

  • Shock Bolt – wystrzeliwuje wybuchowy pocisk, którzy po uderzeniu wyrzuca szkodliwy puls energii.
  • Owl Drone – z pilotowanego droga wystrzeliwuje strzałkę, która ujawnia trafionych wrogów.
  • Signature Ability ⁠- Recon Bolt – wystrzeliwuje pocisk, który uruchamia emiter sonaru. Sonar oznacza pobliskich wrogów powodując ich ujawnienie. Sonar zniszczyć.
  • Ultimate ⁠- Hunter’s Fury – wystrzeliwuje trzy zabójcze źródła energii, które rozprzestrzeniają się po całej mapie. Każdy trafiony wróg otrzymuje ciężkie obrażenia i jest oznaczony.

Prezentacja postaci: Sova!

Opublikowany przez Valorant Polska Project A Czwartek, 19 marca 2020

Przypomnijmy, że w momencie premiery Valorant będzie mógł zaoferować graczom dziesięć różnych postaci, natomiast pięć z nich będzie płatna. Jak widać deweloperzy cały czas pracują nad swoim FPS-em i być może już wkrótce dowiemy się o oficjalnej dacie premiery.