Wszystko co wiadomo o niewydanych postaciach do Valorant – Sabine/Vampire, RobotDog, Killjoy i więcej

Valorant

Reklama

Riot Games pracował nad wieloma postaciami, które finalnie nie zostały wprowadzone do gry. Nie wiadomo, czy kiedyś się pojawią i czy będzie szansa nimi zagrać.

Reklama


Z dostępnych informacji wiemy, że obecnie Valorant nie wprowadził wszystkiego, co deweloperzy przygotowali. W plikach znajdują się odwołania do agentów, o których nigdy wcześniej nie było mowy.

Te postacie są w bardzo różnym stopniu ukończenia. Niektóre mają tylko wygląd, inne jeden dźwięk. Wygląda to tak, jakby niektóre pomysły zostały finalnie zaakceptowane, a inne porzucone. Najbliżej wydania jest Sabine.

Niewydane postacie w Valorant

Sabine jest bardzo ciekawą agentką. Wiele postaci ma być nagrane interakcje z nią. Ich możecie posłuchać poniżej:

Reklama

Z kwestii możemy się dowiedzieć, że Sabine ma posiadać zdolność do wyssania uroku? Postać jest w plikach łączona z wampirem, więc może chodzi tutaj po prostu o krew. Tego jednak nie potwierdzono. Przecieki pokazują również, jak będzie wyglądać postać:

Wydaje się, że to postać w miarę gotowa. Ma konkretny wygląd, interakcje z innymi postaciami etc. Poziomem ukończenia dorównuje jej Shatter. O nim pisaliśmy już wcześniej i on również jest jednym z kandydatów do pojawienia się w Valorant.

Następną postacią jest Killjoy. Postać jest związana z elektrycznością, a na jej ikonce umiejętności specjalnej widać coś w rodzaju elektrycznego młoda. Pliki wspominają także, że będzie miał możliwość rozstawiania turetów i używania laserów.

Crusader to już agentka, która została prawdopodobnie porzucona. Zobaczyliśmy jednak jej wygląd:

Bardzo mało prawdopodobne, że znajdzie się ostatecznie w grze. Miała ciekawe umiejętności nawiązujące między innymi do ostrzy, natomiast najpewniej nie graczom nie będzie dane ich użyć.

Dogbot to kolejny bohater, jaki już może wejść do gry. Wiadomo o nim jednak najmniej. Jedyne, co leakerom udało się wyciągnąć, to efekt dźwiękowy wycia.

Dogbot może oznaczać psa, a według licznych teorii to bardziej nawiązanie do robotycznego wilkołaka. Trudno to jednak jakkolwiek potwierdzić.

Widać, że Riot miał mnóstwo pomysłów. Czy któreś z nich zobaczymy w grze? Największe szanse ma Sabine i Shatter. Inni wydają się być raczej w początkowym etapie tworzenia.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej