w

Kontrakty w Valorant i pełna prezentacja umiejętności wszystkich postaci wyciekła na nowym gamplay’u

Pierwsze materiały z Valorant wyciekają. Do 19 pozostało trochę czasu, natomiast niektórzy twórcy już teraz udostępniają wcześniej nagrane filmy.


Choć embargo schodzi tak naprawdę o godzinie 19:00, to niektórzy twórcy zbyt wcześnie publikują swoje materiały. W efekcie zobaczyliśmy ponad 20-minutową prezentację wszystkich postaci i ich umiejętności.

Film przedstawia tak naprawdę wszystko, czego można chcieć od prezentacji umiejętności. Wszystkie postacie, wszystkie skille.

Prezentacja umiejętności w Valorant

Youtuberzy, streamerzy i profesjonalni gracze swoje nagrane prezentacje opublikują dopiero o 19:00. Niektórzy jednak nie mogli wytrzymać i już wypuścili filmy. Oprócz prezentacji skilli, zobaczyliśmy także misje i kontrakty.

Tutaj na przykładzie Agenta: Breach, mamy kolejne poziomy i odblokowania. Wygląda to naprawdę sensownie. Po lewej stronie standardowe misje, które zachęcą do gry, po prawej konkrakt.

Gameplay został już zdjęty, natomiast w internecie nic nie ginie.

To ogromny przeciek na kilka godzin przed oficjalnymi publikacjami. Dzięki niemu jednak wiadomo, że niektóre skille są naprawdę mocne i choć użyć ich będzie można raz, czy dwa na całą rundę, to dalej mogą stanowić spore zagrożenie dla przeciwników.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant