w

Blizzard przestanie pobierać opłaty za zmianę płci w World of Warcraft

Zmiana płci za darmo w World of Warcraft.


Jeden z pracowników odpowiedzialnych za dodatek World of Warcraft: Shadowlands, którego premiera ma być pod koniec tego roku, zapowiada zniesienie opłaty za zmianę płci w WoWie.

Trudno powiedzieć, czy jest to bezpośredni odzew na prośby społeczności, czy próba przypodobania się określonym grupom graczy. Na pewno nie można tego traktować, jako coś złego, czy szkodliwego.

Dowolny wybór płci

W wywiadzie dla portalu eurogamer, John Hight stwierdził, że po wyjściu najnowszego dodatku Shadowlands, którego jest jednym z twórców, cena zmiany płci ulegnie zmiany. Na chwilę obecną taki zabieg kosztuje 15 dolarów, z czego nie są dumni i chcą to naprawić.

Dodając przeróżne rzeczy do Shadowlands, zdaliśmy sobie sprawę, że jedynym sposobem na zmianę płci w World of Warcraft, jest płatna usługa. Poczuliśmy wtedy, że nie jest to odpowiednie.

Na ten moment zakład fryzjerski w grze oferuje zmianę wyglądu postaci zupełnie za darmo. Dotyczy to między innymi: fryzury, całej twarzy i włosów. Po wyjściu wspomnianego wyżej dodatku, który obecnie dostępny jest w przedsprzedaży za 39.99$ w wersji podstawowej i 74.99$ w wersji epickiej, gracze będą mogli dowolnie zmienić swoją płeć u fryzjera, bez konieczności dodatkowe płacenia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z WoW